KOMINKI I WKŁADY KOMINKOWE

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO PLEBISCYTU 2023

Defro R. Dziubeła spółka komandytowa

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

POLSKA FIRMA NAJLEPSZA MARKA BUDOWLANA

 www: defrohome.pl

tel.: 41 303 80 85

email: biuro@defrohome.pl

Tradycje działalności Defro sięgają 1973 roku. Obecnie Defro to polski lider i jeden z większych producentów urządzeń grzewczych w Europie: kotłów c.o. na biomasę, wkładów kominkowych i piecyków pelletowych. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwolił na rozbudowanie oferty o kolejne projekty, produkcję rekuperatorów „Defro AIR” tj. urządzeń stosowanych w systemach wentylacyjnych oraz asortyment armatury instalacyjnej. 

Nowoczesna linia produktów i kreatywne rozwiązania w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem kadry inżynierów, doradców technicznych i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi pracowników pozwala utrzymać wysokie standardy produkcji oraz sprzedaży. Defro obecnie zatrudnia ponad 600 pracowników, a wypracowana sieć dystrybucji do ponad 1000 punktów handlowych na terenie kraju i zagranicą gwarantuje stabilność i dalszy rozwój firmy.

MARKI OCENIANE W GŁOSOWANIU

Wyniki głosowania Konsumentów 2023

kategoria: KOMINKI I WKŁADY KOMINKOWE

KOMINKI I WKŁADY KOMINKOWEranking opracowany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie konsumentów jest przeprowadzane na stronie Organizatora głosowania www.nagrodakonsumenta.pl. Głosowanie jest cykliczne, wyniki głosowania są aktualizowane raz na rok – zawsze po głosowaniu.

1.Hitze.pl

2. Defrohome.pl

3. Ignif.com

4. Romotop.pl

5. Kominki-godzic.pl

6. Aflamo.pl

7. Arysto.com.pl

8. Biokominki.net

9. Mega-kominki.pl

10.Kwline.pl