NAJLEPSZY STYROPIAN TERMOIZOLACYJNY

Najlepsza marka budowlana produkt ranking

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO PLEBISCYTU KONSUMENTÓW 2023

Fabryka Styropianu ARBET Sp.j.

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

POLSKA FIRMA NAJLEPSZA MARKA BUDOWLANA

 www. arbet.pl

tel.: 943 422 076

email: sekretariat@arbet.pl

Fabryka Styropianu ARBET Sp.j. to polska firma z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości styropianu termoizolacyjnego oraz innych materiałów izolacyjnych.

Historia firmy sięga lat 90. XX wieku, kiedy to z inicjatywy dwóch przedsiębiorców, Marka Arciszewskiego i Tomasza Bednarskiego, powstała firma Arbet. W początkowej fazie działalności firma zajmowała się produkcją siatki ogrodzeniowej, jednak z czasem rozszerzyła swoją ofertę o produkcję styropianu.

Obecnie Fabryka Styropianu ARBET Sp.j. jest jednym z czołowych producentów styropianu w Polsce, oferującym szeroką gamę produktów do izolacji termicznej i akustycznej budynków. Firma posiada nowoczesne linie technologiczne i wykorzystuje najnowsze technologie, co pozwala na produkcję styropianu o wysokiej jakości, zgodnego z normami europejskimi.

W ofercie firmy znajdują się m.in. płyty styropianowe o różnych grubościach i gęstościach, styropian grafitowy, izolacje dachowe i fundamentowe, a także specjalistyczne produkty do izolacji przeciwwodnej, w tym styropian XPS. Firma oferuje również szeroki wybór akcesoriów i narzędzi potrzebnych do montażu i aplikacji materiałów izolacyjnych.

Fabryka Styropianu ARBET Sp.j. ma silną pozycję na rynku krajowym, a jej produkty cieszą się uznaniem wśród specjalistów i klientów indywidualnych. Firma dba o jakość swoich produktów i regularnie przeprowadza badania i testy, aby zapewnić klientom najwyższą jakość i trwałość swoich produktów.

Firma ARBET angażuje się także w działalność charytatywną i społeczną, wspierając lokalne społeczności i organizacje charytatywne. Przykładem jest coroczna akcja „Pomagamy razem”, w ramach której firma przekazuje środki finansowe i materiały izolacyjne potrzebującym rodzinom i instytucjom.

Wnioski: Fabryka Styropianu ARBET Sp.j. to dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca wysokiej jakości produkty do izolacji termicznej i akustycznej budynków. Dzięki zaangażowaniu w ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych oraz dbałości o jakość i trwałość swoich produktów, firma cieszy się uznaniem wśród klientów i specjalistów.

Najlepsze styropian termoizolacyjny

Najlepszy styropian termoizolacyjny to materiał izolacyjny z tworzywa sztucznego, który jest używany do izolacji termicznej budynków. Styropian jest bardzo lekki, a jednocześnie posiada bardzo dobrą izolacyjność termiczną, dzięki czemu skutecznie redukuje utratę ciepła w budynku.

Styropian termoizolacyjny jest produkowany z polistyrenu ekspandowanego (EPS), który jest materiałem syntetycznym. EPS jest produkowany w postaci białych granulek, które pod wpływem ciepła i pary wodnej ulegają ekspansji, czyli zwiększają swoją objętość i tworzą charakterystyczne białe bloki.

Styropian termoizolacyjny jest stosowany głównie do izolacji dachów, ścian, fundamentów oraz stropów. Dzięki swoim właściwościom izolacyjnym, pozwala na znaczne ograniczenie zużycia energii potrzebnej do ogrzewania budynków w okresie zimowym, a także do chłodzenia w okresie letnim.

Rodzaje najlepszych styropianów termoizolacyjnych

Styropian termoizolacyjny, czyli materiał izolacyjny z tworzywa sztucznego produkowany z polistyrenu ekspandowanego (EPS), może być stosowany w różnych miejscach w budynkach do izolacji termicznej. Poniżej przedstawiam kilka rodzajów styropianu termoizolacyjnego:

  1. Standardowy styropian – jest to podstawowa forma styropianu, produkowana w różnych grubościach i gęstościach. Stosowany jest najczęściej do izolacji termicznej dachów, ścian i podłóg.

  2. Styropian grafitowy – charakteryzuje się szarym lub grafitowym kolorem, zawiera dodatkowe domieszki, dzięki czemu ma jeszcze lepszą izolacyjność termiczną niż standardowy styropian. Najczęściej stosowany w ociepleniu ścian zewnętrznych, dachów i fundamentów.

  3. Styropian perforowany – jest to styropian, którego powierzchnia jest pokryta perforacją. Dzięki temu może być stosowany w budynkach, gdzie wymagane jest przepuszczanie powietrza, np. do izolacji poddaszy lub wiatrołapów.

  4. Styropian twardy – charakteryzuje się większą gęstością i wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu jest stosowany w miejscach narażonych na obciążenia, takich jak fundamenty, posadzki, schody.

  5. Styropian spieniony – charakteryzuje się większą lekkością i elastycznością niż standardowy styropian, dzięki czemu jest stosowany w miejscach, gdzie wymagana jest izolacja termiczna w trudno dostępnych miejscach, np. w rurach lub rynnach.

MARKI DOSTĘPNE NA POLSKIM RYNKU

Wyniki głosowania Konsumentów 2023

Ranking najlepszy styropian termoizolacyjny 2023

 ranking opracowany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie konsumentów jest przeprowadzane na stronie Organizatora głosowania www.nagrodakonsumenta.pl. Głosowanie jest cykliczne, wyniki głosowania są aktualizowane raz na rok – zawsze po głosowaniu.

1. IZOLBET.pl

2. TERMOORGANIKA.pl

3. ARBET.pl

4. NTB.pl

5. JUSTYR.pl

6. PANELTECH.pl

7. Promax.com.pl

8. ARSANIT.pl

9. AUSTROTHERM.pl

10. YETICO.com

NAJLEPSZY STYROPIAN TERMOIZOLACYJNY
NAJLEPSZY STYROPIAN TERMOIZOLACYJNY RANKING 2023

Drogi Konsumencie!

ZOSTAŃ NASZYM EKSPERTEM I WYRAŻJ OPINIĘ W DRODZE GŁSOWANIA

Nasza społeczność skupiona w serwisie NagrodaKonsumenta.pl wyraża swoje zdanie poprzez  głosowanie. Produkty i usługi  które zdobyły najlepsze oceny za wysoką jakość i zadowolenie konsumenta zostają oznaczone Godłem.