POKRYCIA DACHOWE

M - BLACH ŁUKASZ MŁYNARCZYK

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

www.m-blach.pl

tel. +48 95 71 17 047
fax. +48 95 71 17 048

email: biuro@m-blach.pl

Blachy dachówkopodobne  firmy M-Blach są produkowne z najwyższej jakości materiałów trwałych na korozję oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Zaletą takiego pokrycia dachowego jest jego uniwersalność ponieważ sprawdza się niemal na wszystkich powierzchniach dachowych.Nachylenie połaci dachu w którym wykorzystywana jest blachodachówka nie może być mniejsze niż 12-14 stopni.
Dodatkowym atutem blachy dachowej jest jej niewielki ciężar który wynosi około 5kg/m2 w porównaniu z typowymi dachówkami.
Dzięki temu konstrukcji więźby dachowej jest mniej narażona na nacisk (nawet 9-krotnie), a w przypadku renowacji konstrukcja więźby nie wymaga wzmocnienia.
Blachodachówki M-Blach posiadają rowki kapilarne które służą do odpływu skraplanej wody która nie dostaje się pod pokrycie dachowe.

Blachotrapez Sp. z o.o.

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

www.blachotrapez.eu
tel. +48 18 26 85 20

e-mail:biuro@blachotrapez.eu

Blachotrapez sięga coraz wyżej i dalej. Pozycję lidera w branży buduje ponad 50 lat i wciąż doskonali zarówno produkty, jak procesy ich produkcji. Jednak sam produkt to nie wszystko. W oparciu o przyjętą politykę ekspansji, rozbudowuje regularnie sieć sprzedaży w Polsce oraz w całej Europie. Tylko na polskim rynku posiada aktualnie 130 własnych oddziałów handlowych, natomiast w Europie możemy pochwalić się 209 czynnymi placówkami.

MARKI DOSTĘPNE NA POLSKIM RYNKU

Wyniki głosowania Konsumentów 2021

kategoria: POKRYCIA DACHOWE

Pokrycia dachowe – ranking opracowany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie konsumentów jest przeprowadzane na stronie Organizatora głosowania www.nagrodakonsumenta.pl. Głosowanie jest cykliczne, wyniki głosowania są aktualizowane raz na rok – zawsze po głosowaniu.

1.www.M-blach.pl

2. www.Pruszynski.com.pl

3. www.Floriancentrum.com.pl

4. www.Metzink.pl

5. www.Blachadachowa.com..pl

6. www.Inter-max.pl

7. www.Polstal.com.pl

8. www.Novatik.pl

9. www.Balex.eu

10. www.RHEINZINK.pl