SYSTEMY KOMINOWE

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO PLEBISCYTU 2023

"TOP-CHIMNEYS" Topkominy.pl

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

 www: topkominy.pl

tel.: 576 830 178

email: biuro@topkominy.pl

Naszą główną specjalizacją jest produkcja i sprzedaż systemów kominowych ceramicznych oraz dystrybucja wysokiej jakości produktów z ceramiki kominowej. O kominach wiemy wszystko, dlatego jako fachowcy w tej dziedzinie świadczymy także profesjonalne usługi, związane z doradztwem, doborem, sprzedażą. W sprzedaży posiadamy znane marki, takie jak: TOP chimneys®, P-D Refractories CZ a.s. i inne.

Troska o najwyższą jakość produktów jest priorytetem w działaniach naszej firmy od lat. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie i wiarygodność na rynku kominowym w Polsce i za granicą.

Dostarczamy systemy kominowe i wentylacyjne przeznaczone do zastosowania w budynkach mieszkalnych jedno- i wielorodzinnym.
Możliwa jest personalizacja systemu kominowego. Szeroki wybór produktów gwarantuje perfekcyjne dopasowanie rozwiązań do wymagań konkretnego obiektu.
Każda oferta cenowa jest przygotowywana pod indywidualne potrzeby klienta.
Oferujemy sprzedaż z dostawą bezpośrednio na plac budowy na terenie całej Polski.
Wszystkie kominy systemowe oraz ich części posiadają certyfikaty kontroli jakości.
Najwyższą jakość kominów TOP chimneys® potwierdzają certyfikaty CE oraz 30-letnia gwarancja na wszystkie oferowane ceramiczne systemy kominowe.
Dostępne systemy są w pełni kompletne, nowoczesne i uniwersalne, odpowiednie do wszystkich typów urządzeń grzewczych.

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO PLEBISCYTU

BESTKOMIN.pl

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

POLSKA FIRMA NAJLEPSZA MARKA BUDOWLANA

 www: bestkomin.pl

tel.: +48 533 513 090 

email: biuro@bestkomin.pl

Witaj w BestKomin – rodzinnej firmie z bogatym doświadczeniem. Od lat zaopatrujemy naszych Klientów w wysokiej jakości kominy wentylacyjnekratki pochodzące od znanych, sprawdzonych producentów krajowych oraz zagranicznych. Sami produkujemy, importujemy oraz dystrybuujemy ceramiczne systemy i elementy kominowe. W nowoczesne akcesoria kominowe zaopatrujemy firmy z branż: budowlanej, deweloperskiej, a także wielu innych. Oferta sklepu skierowana jest także do osób indywidualnych. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi dostawcami. Zależy nam na zadowoleniu i bezpieczeństwie naszych Klientów, dlatego ciągle doskonalimy się, dlatego powiększamy zarówno samą firmę, jak i jej ofertę.

MARKI OCENIANE W GŁOSOWANIU

Wyniki głosowania Konsumentów 2023

kategoria: SYSTEMY KOMINOWE

Systemy kominowe  – ranking opracowany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie konsumentów jest przeprowadzane na stronie Organizatora głosowania www.nagrodakonsumenta.pl. Głosowanie jest cykliczne, wyniki głosowania są aktualizowane raz na rok – zawsze po głosowaniu.

1.TOP-CHIMNEYS,  Topkominy.pl

2. ROHER

3. BESTKOMIN

4. KNM Kominy na Miarę

5. SCHIEDEL

6. JAWAR

7. PEKABET

8. ALMEVA

9. KOMINYTONA.PL

10.DARCO.pl